Copyright © 2004 imageuro.pl
Szanowny Przedsiębiorco


     skup się na zyskach firmy, a sprawy urzędowe zleć Nam...

Z naszą ofertą doradztwa biznesowego i obsługi zwracamy się zwłaszcza do właścicieli MŚD przedsiębiorstw w zakresie Zarządzania PROJEKTAMI "PM".
Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, podejmij z nami współpracę! Mamy dużą praktykę w obsłudze firm. Doradzimy ci odpowiedni produkt, pomożemy wypełnić wszystkie formalności - dzięki temu będziesz mógł całkowicie poświęcić się rozwojowi swojej firmy, nie rozpraszając się załatwianiem nudnych i absorbujących spraw urzędowych. Posiadamy profesjonalną kadrę, która z przyjemnoscią będzie wyręczała Przedsiębiorcę w sprawach urzędowo-organizacyjnych.

Organizacyjne:
wyjazdy szkoleniowe i integracyjne w pięknych polskich i zagranicznych ośrodkach z bazą noclegową, zorganizujemy konferencje promocyjne dla Firm współpracujących z Państwem oraz spotkanie z mediami prasowymi lub telewizyjnymi, przygotujemy i obsłużymy Państwa stoisko na Targach lub seminariach.

Personalne:
rekrutacja i selekcja pracowników, zapewniamy personel tymczasowy.

Zawodowe:
przygotowanie profesjonalny personel

Marketingowe:
przyjmujemy zlecenie na identyfikację Firmy : Logo, papier firmowy, wizytówki,.... przeprowadzimy skuteczną reklamę /ulotki, banery, bilbordy,tv, prasa/ i promocję Państwa firmy za pośrednictwem Hostess na /seminariach, targach, konferencjach, i w hipermarketach /.

Podatkowe:
Przygotowanie BIZNES PLANU.

Internetowe:
hosting i projektowanie stron www.

Prawne: napiszemy pisma procesowe cywilne (pozwy do Sądu o przywrócenie do pracy, rozwodowe i o alimenty, oraz apelacje ) oraz gospodarcze (odwołania do ZUS, Sądów, Urzędów Skarbowych, Banków).

Windykacyjne:
napiszemy pisma o prolongatę spłaty należności do banku , komornika lub biura wierzytelnosci (klienci indywidualni i firmy).
Zapraszamy do współpracy ...
Strona główna I Oferta I Doradztwo biznesowe
STRONA GŁÓWNA |  O NAS |  SEMINARIA |  OFERTA |  KONFERENCJE |  PRACA |  KONTAKT |  RANKING